TURNIEJ HALOWEJ LIGI ORLIKÓW W BORNEM SULINOWIE – GRUPA SZCZECINECKA

foto1Dnia 28 lutego 2009 roku w hali sportowej CKiR w Bornem Sulinowie, odbył się Turniej Halowej Ligi Orlików – grupa szczecinecka. Patronat nad turniejem objęły Rady Osiedli w Bornem Sulinowie oraz KOZPN w Koszalinie, a organizatorem był Klub Sportowy „Pionier 95” Borne Sulinowo, UKS „ASTRON” Borne Sulinowo, CKiR w Bornem Sulinowie i Rady Osiedli NR 1 i 2 w Bornem.
W turnieju rozegrano 12 meczy w dwóch grupach a następnie 6 meczy półfinałowych i meczy o poszczególne miejsca / uczestniczyło w turnieju 8 drużyn, około 100 zawodników/. Bardzo dobrze w turnieju zaprezentował się zespół „Pioniera 95” Borne Sulinowo – trener Dariusz Palicki, który w finale po emocjonującym meczu obfitującym w ciekawe, zmienne i dramatyczne sytuacje , dopiero po loteryjnych rzutach karnych uległ zespołowi „Wielimia” Szczecinek zajmując drugie miejsce w zawodach. Warto nadmienić, iż zespół gospodarzy „Pionier 95” dopiero w meczu finałowym stracił pierwsza bramkę w turnieju!!! Najlepszym zawodnikiem turnieju został – Robert Drzewiński / „Pionier 95” Borne Sulinowo/, najlepszym strzelcem – Mateusz Bartolewski/19 bramek/”Wielim” Szczecinek/ oraz najlepszym bramkarzem Kacper Konaszewski / „Pionier 95” Borne Sulinowo/.
Turniej okazał się dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym. Pomysłodawcą turnieju był wiceprezes Klubu Sportowego „Pionier 95 „ Dariusz Palicki, któremu w przeprowadzeniu turnieju dużą pomocą służyli pani Renata Kowalczyk Prezes Klubu Sportowego „Pionier 95” oraz pan Franciszek Nowak trener Trampkarzy w klubie „Pionier 95”, a także zawodnicy klubu trenujący u pana Palickiego i Nowaka.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju, a szczególnie za pomoc i wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju dyrekcji i pracownikom CKiR w Bornem Sulinowie, prezesowi oraz pracownikom biura KOZPN w Koszalinie, przewodniczącym i członkom Rad Osiedli NR 1 i 2 w Bornem Sulinowie oraz wszystkim dzięki którym ten turniej mógł się odbyć.

Wyniki turnieju