Podsumowanie wakacji – Świetlica Łubowo

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak właśnie dobiegły końca tegoroczne wakacje.
Na świetlicy wiejskiej w Łubowie przebiegały one pod hasłem „Bawmy się razem”. W zajęciach systematycznie brało udział 16 dzieci. Wachlarz proponowanych zajęć przez świetlicę był szeroki – odbywały się zajęcia plastyczno – manualne, zajęcia ruchowe (gry i zabawy ogólnorozwojowe) prowadzone przez instruktora świetlicy. Organizowane były świetlicowe seanse filmowe, dzieci spędzały wolny czas grając w gry planszowe, rozwiązując kalambury, krzyżówki i rebusy.

Dodatkowo dzięki Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie zorganizowany został wyjazd do kina „Wolność” w Szczecinku na film animowany „Wiking i magiczny miecz”. Wakacyjny, wspólny czas uatrakcyjnili goście: Kamila Straszkiewicz (Sensoplastyka) oraz Piotr Gałka (animator sportu).

Na zakończenie wakacji zorganizowany został mini festyn połączony z pieczeniem kiełbasek oraz grami i zabawami ruchowymi. Były bańki mydlane, balony, słodycze, napoje. Zwieńczeniem wypoczynku letniego dzieci w świetlicy wiejskiej w Łubowie były wręczone pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez radę sołecką w Łubowie.

Instruktor – Anna Kowalska