Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu Działaj Lokalnie

Miło nam poinformować, że dn. 30.06.2021 r. zadanie pn. „Kobiece zajęcia rekreacyjne” grupy nieformalnej Babskiego Klubu Optymistek 40+, otrzymało dofinansowanie w kwocie 4 000,00 zł, w imieniu której wniosek o dotację w Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2021” złożyło Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie.

Głównym celem projektu jest poprawa jakości życia i pobudzenie aspiracji rozwojowych kobiet 40+ z Bornego Sulinowa poprzez uczestnictwo w zajęciach relaksacyjnych i regeneracyjnych, wpływających na zmniejszenie negatywnych skutków epidemii. Projekt będzie odpowiadał na potrzeby kobiet 40+, które szukają rozluźnienia napięć w ciele i wyciszenia, napływu pozytywnej energii, kreatywności w swoim życiu, a przede wszystkim odskoczni od dnia codziennego.

Zadanie projektowe zostanie zrealizowane w terminie od 03.09.2021 r. do 31.12.2021 r.

Całkowity koszt zadania wyceniono na 5 000,00 zł.

Loga: Pojezierze Razem, Działaj Lokalnie, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, BKO40+, CKiR
Lokalny Konkurs Grantowy realizowany przez Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.