Koncert z Accoustic Jazz Quartet

Jesienne koncerty organizowane przez Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie stały się już borneńską tradycją. Od lat towarzyszy im także muzyka jazzowa.
Accoustic Jazz Quartet to najnowszy projekt muzyczny znanej mieszkańcom Bornego Sulinowa formacji Accoustic Jazz Duo, która uległa rozszerzeniu o wokalistę Wojciecha Dygata oraz perkusistę Tomasza Hepnera.
Założycielami i trzonem zespołu są: trębacz – Andrzej Prokopowicz i pianista – Andrzej Walczak. Wszystkich panów połączyła miłość do muzyki i jazzu. Występowanie w kwartecie umożliwia zespołowi jeszcze szerszy wybór stylistyki typowej dla muzyki jazzowej, a znane i popularne utwory zyskują różnorodniejszy charakteri magiczny kształt.
Borneńska publiczność w listopadowy, sobotni wieczór usłyszała oprócz klasyki jazzowej utwory wykonywane wcześniej przez wspaniałych artystów takich jak: Nat King Cole czy Frank Sinatra.
Wielki kunszt muzyczny, lekkość i wspaniały kontakt muzyków z publicznością sprawiły, że jazzowy kwartet pożegnaliśmy gromkimi owacjami na stojąco.
 
Cały koncert na portalu YouTube