Dzień Dziecka z Centrum Kultury i Rekreacji

„Wszystkie dzieci nasze są…” Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie pamiętając
o naszych pociechach 1 czerwca w ich święto zorganizowało festyn, który odbył się na boiskach kompleksu Orlik. Już od godz. 14:00 nasze panie instruktorki wystylizowane na postacie z filmów i bajek przechadzały się ulicami Bornego Sulinowa zapraszając dzieciaki na imprezę, a także rozdając im słodkości. Punktualnie o godzinie 16:00 rozpoczęła się wspólna zabawa.
Na boisku do piłki nożnej animatorzy sportu przygotowali dla dzieci specjalny tor przeszkód. Znajdowały się tam: opony, slalomy, tunele, pochylnie i wiele innych. Zabawa była przednia, a potwierdzała to niekończąca się kolejka (do punktu z nagrodami również)!
Boisko wielofunkcyjne opanowały barwne postacie, które przygotowały dla dzieci szereg atrakcji: banki mydlane, zabawy z chustą Klanza, mini tory przeszkód, wyścigi w workach, przeciąganie liny…
Niezaprzeczalnie najbardziej obleganą atrakcją tego dnia było stanowisko malowania buziek. Pocahontas i Elza wymalowały niezliczoną liczbę zaczarowanych postaci, motyli i kwiatów. Żeby nie sprawić żadnemu dziecku przykrości (w końcu to Ich święto! ) nasze panie malowały buźki jeszcze 2 godziny po zakończeniu imprezy.
Podsumowując tegoroczne obchody Dnia Dziecka nasuwa się jeden wniosek – wszyscy,a przede wszystkim dzieci mają ogromną potrzebę ruchu i zabawy po okresach lockdawn’ów. Liczba osób, która odwiedziła tego dnia kompleks boisk Orlik przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.