Centrum Kultury i Rekreacji

w Bornem Sulinowie

Turniej Nocny w Piłkę Nożną

Kompleks boisk Orlik w nocy z 21/22 lipca był miejscem rozgrywania corocznego „Nocnego Turnieju Piłki Nożnej”. W tym roku zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że na kilka dni przed rozpoczęciem organizatorzy nie przyjmowali już chętnych zespołów. Ostatecznie na starcie rywalizacji stanęło 8 zespołów: Fanatcy Piłki, Kania Rijos, Bez Nazwy, Ekipa Remontowa, Niebieskie Diabły, Reprezentacja Polski w Badmintona, % Team, Koty. Turniej rozegrano systemem grupowym (Grupa A i B) po 4 zespoły w każdej grupie. Z grupy awansowały 2 zespoły, które automatycznie przeszły do półfinałów. Pierwsze cztery miejsca klasyfikacji końcowej wyglądają następująco:

  1. % Team (kpt. P. Kowalczyk)
  2. Koty (kpt. D.Wysocki)
  3. Fanatycy Piłki (kpt. P. Zaborowski)
  4. Bez Nazwy (kpt. Ł. Gorgol)

Organizatorzy dla pierwszych trzech zespołów ufundowali pamiątkowe puchary. Oprócz tego ufundowano statuetki dla najlepszego bramkarza i zawodnika. Ostatecznie najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Pietras a zawodnikiem Michał Leszczyński. Każda z drużyn podczas turnieju miała zagwarantowaną wodę. Turniej był bardzo udany, wysoki poziom sportowy zaskoczył organizatorów. Dopisali także kibice, którzy licznie stawili się na obiekcie, aby dopingować swoje ulubione zespoły. Ponad 100 osób tej nocy pasjonowało się żywo piłką nożną. Nadmienić trzeba, że w turnieju udział wzięło wielu zawodników ze  Szczecinka, Barwic, a nawet z Koszalina.

Organizatorem Turnieju było Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Za prawidłowy przebieg imprezy odpowiadali animatorzy Piotr Gałka i Paweł Gorgol przy wsparciu Jana Jeszka.

Wszystkim aktywnym uczestnikom oraz publiczności dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!