Centrum Kultury i Rekreacji

w Bornem Sulinowie

„Zakończenie sezonu halowego” III Turniej Drużyn Amatorskich w Siatkówkę

Już trzeci rok z rzędu spotykamy się w marcu w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji, aby zakończyć sezon halowy i przywitać wiosnę. Każdy fan siatkówki, który 3 marca przybył obserwować widowisko, nie mógł czuć się zawiedziony.

Poziom niektórych zespołów był naprawdę  wysoki. Można pokusić się o stwierdzenie, że nasza „Hala” dawno nie widziała siatkówki na tak wysokim poziomie. Los tak chciał, że już w pierwszych dwóch meczach tak naprawdę rozegrały się  losy całego Turnieju.

W pierwszym meczu spotkały się dwie najlepsze drużyny: Chillout (Jastrowie) oraz Rich Trans (Czaplinek). Po niesamowitym meczu, pięknych akcjach, zarówno w defensywie jak i ofensywie górą byli Ci drudzy ostatecznie wygrywając cały Turniej.

W drugim meczu spotkały się drużyny Boruta (Borne Sulinowo – Szczecinek) i Liceum Borne Sulinowo. Do rozstrzygnięcia tego pojedynku potrzebny był dodatkowy set, który na swoją korzyść zapisała drużyna Boruta.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

  1. Rich Trans
  2. Chillout
  3. Boruta
  4. Liceum Borne Sulinowo

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z trzech pierwszych miejsc otrzymały puchary, a zwycięzcy dodatkowo  pamiątkowe medale. Do dyspozycji graczy i kibiców przez cały okres trwania Turnieju, była gorąca herbata. Sędziami głównymi zawodów byli Paweł Gorgol oraz Piotr Gałka.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kierujemy dla Panów Pawła oraz Wojciecha Gorgol.

Opracował
Animator Sportu
Piotr Gałka