Centrum Kultury i Rekreacji

w Bornem Sulinowie

Turniej Mikołajkowy Tenisa Stołowego

9 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej CKiR rozegrany został „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego”,  którego organizatorami było Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem wspólnie z klubem ULKS Borne Sulinowo. Mimo wielu przeciwności losu znalazła się grupa chętnych, która tego dnia chciała spędzić swój wolny czas w sposób aktywny.

Ostatecznie organizatorzy ustalili, że turniej rozegrany zostanie w kategorii OPEN czyli dziewczęta zagrają razem z chłopcami. Dziewczęta zostały osobno nagrodzone zgodnie z miejscami w turnieju głównym. Na starcie zawodów stanęło 16 zawodników i zawodniczek z miasta i gminy Borne Sulinowo, w tym gościnnie wystąpił także Animator Sportu Pan Piotr Gałka. Za sprawy „tabelkowe” i rozpiskę gier odpowiadał nieoceniony pan Piotr Furmankiewicz – specjalista od tenisa stołowego. Trzeba przyznać, poziom jaki prezentowali zawodnicy zaskoczył Organizatorów. Gra toczyła się ostro o każdy najmniejszy punkt na tenisowym stole. Ostatecznie w wielkim finale spotkała się para damsko – męska Anna Kubicka i Alan Hołubek. Po zaciętym finale wygrała cały turniej Anna Kubicka z Juchowa.

Klasyfikacja końcowa najlepszej szóstki:

  1. Kubicka Anna
  2. Hołubek Alan
  3. Baca Wojciech
  4. Lehman Damian
  5. Polewczyk Michał
  6. Gajewski kacper

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Kubicka Anna
  2. Śmieszek Martyna (8 w turnieju głównym)
  3. Brzezińska Dominika (12 w turnieju głównym)
  4. Szuster Klaudia (14 w turnieju głównym)

Zwyciężczyni turnieju otrzymała pamiątkową statuetkę oraz dyplom, wszyscy uczestnicy natomiast obdarowani zostali słodyczami ufundowanymi przez Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Organizator chciałby serdecznie podziękować panu Piotrowi Furmankiewiczowi, bez którego zaangażowania organizacja Turnieju nie byłaby możliwa.

Opracował
Animator Sportu Piotr Gałka