Centrum Kultury i Rekreacji

w Bornem Sulinowie

OSTP zakwalifikowało się do VII Edycji Konkursu „Spółdzielnia pomysłów”

Miło nam poinformować, że Ogólnopolskie Stowarzyszenie Tworzących Przyjaciół zakwalifikowało się do VII Edycji Konkursu „Spółdzielnia pomysłów”, którego organizatorem jest SGB-Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu.

Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem serwisu internetowego Społecznik 2.0. dostępnego pod adresem internetowym: www.spolecznik20.pl. Złożony przez nas projekt nosi nazwę: „Talent Team – szlifuj swój diament” i należy na niego głosować logując się pod adresem: https://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/1171. Każdy może oddać 1 głos dziennie, jednak nie więcej niż 10 ogółem przez cały czas trwania Konkursu.

Głosowanie Publiczności trwa w okresie przyjmowania zgłoszeń, to jest w dniach od 25 października do 15 listopada 2017 r. Autorzy wybranych przez Komisję konkursową Projektów zostaną zaproszeni do zawarcia umowy sponsorskiej z Organizatorem, na podstawie której Organizator, w zamian za promocję swojej marki przy realizacji Projektu, udzieli wsparcia na jego realizację, o wartości nieprzekraczającej 10 000 złotych.

LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY! I z góry serdecznie dziękujemy!

Dominika Kwinta
Prezes OSTP