Centrum Kultury i Rekreacji

w Bornem Sulinowie

„Do zakochania jeden krok”

„Do zakochania jeden krok” – na imprezę o tym właśnie tytule 11 lutego br. Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie zaprosiło mieszkańców.

Spotkaniu towarzyszyły piosenki Agnieszki Osieckiej i nie tylko, w pięknym wykonaniu Pani Ewy Brojek-Polakowskiej, światowe szlagiery miłosne – również operowe mistrzowsko wykonane przez duet Marzenę Ostryńską i Krzysztofa Mendyk – artystów na stałe związanych ze scenami Gdańska oraz poezja Szymborskiej, Tuwima i Celińskiej recytowana przez Panią Bożennę Pilich – Ostryńską.

Dopełnieniem wszystkiego był wieczór filmowy z „Love Story” oraz możliwość wypicia pysznej kawy i zjedzenia domowego ciasta. Pięknie przygotowana dekoracja i słodka niespodzianka czekająca na wszystkich uczestników stworzyły ciepłą, kameralną atmosferę sali koncertowej.

Odbierając serdeczne podziękowania i gratulacje za zorganizowanie imprezy tak wysoko ocenianej przez publiczność pragnę już dziś zaprosić mieszkańców Bornego Sulinowa na pozostałe imprezy organizowane przez Centrum Kultury i Rekreacji w 2017 roku.

Paulina Undrych-Matkowska
Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji
w Bornem Sulinowie